+359 hangi ülkenin/şehrin telefon kodu?

+359 hangi ülkenin/şehrin telefon kodu?
+359 merak konusu başına bu tip olay gelirse,olay ne?Telefonum kapalıyken bana çağrı gelmiş ama ne numara !(+359 894281214) Bizim ülkemizde böyle bir numara olmasına imkan ve olasılık yok tabi İnternetten araştırmaya başladım.
Birde ne göreyim aşagıdaki olay.23 mayıs 2007 tarihinde sanalbella nickiyle +359 hangi ülkenin kodu ?Megerse bu işler epey zamandır varmış,aslında duyduydum ama başıma gelmemişti tabi bir an tırstım nerden aldılar numaramı diye,büyük ihtimalle rasgeledir.Aman aman siz olun başınıza gelmediyse bu yazıdan sonra uyanık olun.
Beni arayan numarada (+359 894281214)
Primary_You

+359896948594
Bende bu nımaradan aranıp duruyorum, sürekli çağrı atıp duruyor

+359 bulgaristan'ın telefon kodu

Hala çözemedim walla yawsss...

Yardım lütfeeennnn....

 

Helyus

Bu bir Bulgaristan numarası dostum. Sana bu konuda biraz bilgi vereyim. Şimdi bunlar Bulgaristan'da bir şebeke ve sana üst üste çağrı bıraktıktan sonra senin onları aramanı bekliyorlar. Bana da az önce geldi benzer bir numaradan. Sen onları aradıktan sonra da konuştukça kredi veya kontür kazanıyorlar. Ve karşılarına çıkan kişiyi numarayı şurdan buldum seni beğendim v.s deyip kandırma yoluyla para koparmaya çalışıyorlar. Bu tür şeylere dikkat edelim. Nerden biliyorum diye soracak olursanız bizim bi enayi arkadaşın baya bir kontürü gitti. Daha sonra ufak bir araştırma yapınca gerçek ortaya çıktı. Siz siz olun sakın aramayın eğer onlar ısrarla ararlarsa ve telefonu açtığınızda bahsettiğim numaralardan birini size yaparlarsa da yaratıcılığınızı ve güzel türkçemizin o hoş sövücüklerinden bir kaç tane gönderirsiniz benim yerime de :)

 

 

http://www.sorucevap.com/ismeslek/sektorel/telekomunikasyon/sorucevap.asp?329290

REKLAMLAR
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !